Nábytek od lidí pro lidi

od roku 1999

Jsme rodinná firma s tradicí

Dřevu se věnujeme více než dvacet let a za ty roky už víme jak na něj. Navzdory tomu, že firma vyrostla, si stále zakládáme na autentičnosti. Pracujeme s masivem i levnějšími materiály podle rozpočtu a potřeb zákazníka. Dlouhodobě dodáváme kuchyně na míru do Británie, umíme to ale se všemi druhy nábytku.

More about us

Jak to u nás funguje?

Chcete-li vidět více z naší tvorby, určitě se zastavte. Showroom sice nemáme, ale vždycky se u nás najde nějaký rozpracovaný produkt před nátěrem nebo po něm, který jsme ještě nepředali zákazníkovi a který si budete moct prohlédnout.

Každý kus má jiné rozměry, vzhled i povrch a stanovit univerzální cenu je proto nemožné. Raději nám rovnou popište svou představu a společně se domluvíme, jak by se dala zrealizovat a kolik byste do ní investovali. Když si plácneme, maximálně do 8 týdnů máte svůj nový kousek doma a interiéru padne jako ulitý, protože si všechno předem osobně změříme.

Ash tree
Oak
Spruce
Maple
Acacia
Laminboard
Plywood
Blockboard

Pracujeme s masivem i jeho levnějšími alternativami

Nejčastěji vyrábíme z dubu, jasanu a smrku. Oblíbeným řešením je i smrková biodeska vyráběná za přísných ekologických předpisů bez použití chemikálií. Chová se jako přírodní masivní dřevo a vyznačuje se tvarovou stálostí a pevností. Materiály je možné nejrůzněji kombinovat, zachovat luxusní vzhled a přitom vymyslet ekonomičtější variantu. Často používáme třeba tvrdé dřevo na pohledové části nábytku a lamino nebo MDF desky na části vnitřní.

Nábytek můžeme doplnit automatickým dovíráním, zpomalovacími panty nebo bezúchytkovým otvíráním. Veškeré kování objednáváme od firmy HALEN a SCHACHERMAYER.

Kde nás najdete?

D-dekor s.r.o.
K Májovu 1254,
537 01 Chrudim

IČ: 08120421,
DIČ: CZ 08120421

 

 

Otevírací doba:
pondělí – pátek 06:00 – 14:30
sobota 06:00 – 11:00
po vzájemné dohodě také mimo pracovní dobu

wood

Chcete vědět více?

Mgr. Barbora Damborská

Other contacts

Josef Damborský zakladatel firmy +420 602 245 065
Petr Jirásek vedoucí výroby +420 775 117 244 petrjirasek@d-dekor.cz

Send us a message

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.