Services

Vybavujeme celé místnosti i malá zákoutí

Ať už si plánujete pořídit kuchyň na míru, nebo hledáte designový konferenční stolek, či jídelní stůl z masivu, jste u nás správně. Pomůžeme vám přenést vaši představu na papír, vyberete si z velké škály povrchových úprav od moderních barev v lesku po retro patinu a vše pak předáme do rukou našich českých truhlářů, kteří se postarají o výrobu výsledného poctivého kusu přímo pro vás.

Konferenčním stolkem to ale jen začíná, máme zkušenost i se zařízením kompletního nábytku pro restaurace, nebo penziony. Pokud chcete vědět více, zabrouzdejte do našich Realizací a nebo nás rovnou kontaktujte!

Jasan
Dub
Smrk
Javor
Akát
lamino
překližka
Laťovka

Pracujeme s masivem i jeho levnějšími alternativami

Nejčastěji vyrábíme z dubu, jasanu a smrku. Oblíbeným řešením je i smrková biodeska vyráběná za přísných ekologických předpisů bez použití chemikálií. Chová se jako přírodní masivní dřevo a vyznačuje se tvarovou stálostí a pevností. Materiály je možné nejrůzněji kombinovat, zachovat luxusní vzhled a přitom vymyslet ekonomičtější variantu. Často používáme třeba tvrdé dřevo na pohledové části nábytku a lamino nebo MDF desky na části vnitřní.

Nábytek můžeme doplnit automatickým dovíráním, zpomalovacími panty nebo bezúchytkovým otvíráním. Veškeré kování objednáváme od firmy HALEN a SCHACHERMAYER.

Záleží nám na detailech

Nabízíme nepřeberné množství finálních úprav. Jednou z nejpopulárnějších je tzv. kartáčování, při němž se ocelovým nebo silonovým kartáčem vytvoří do dřeva hlubší struktury, které se dají ještě více zvýraznit svrchním nátěrem. S tuto technikou se skvěle doplňují mořidla, vosky nebo transparentní barvy podtrhující texturu dřeva. V nabídce máme i širokou škálu odstínů vodou ředitelných barev značek CAPAROL.